DESIGN & BUILD

ARANŻACJA WNĘTRZ KOMERCYJNYCH

PROJEKTOWANIE, WYKONAWSTWO, MEBLE

W odpowiedzi na zapytania naszych Klientów utworzyliśmy dział projektowo – wykonawczy, który powstał z pasji do dobrego designu i zrozumienia jego roli w biznesie. Nasze koncepty pomagają kreować tożsamość marki, realnie wpływają na wyniki sprzedaży oraz tworzą funkcjonalne środowisko pracy. Projektujemy i kompleksowo wykonujemy wnętrza sklepów, powierzchnie biurowe i restauracyjne. Aranżujemy wnętrza wyposażając je w meble najwyższej jakości produkowane we współpracy ze sprawdzonymi zakładami stolarskimi. Stwórz z nami idealną przestrzeń dla swojego biznesu!

               Nasz Dział projektowo – wykonawczy, powstał z pasji do dobrego designu. Jako jedni z nielicznych na polskim rynku wprowadzamy model współpracy, polegający na holistycznym podejściu do procesu adaptacji przestrzeni komercyjnych. Konsolidacja naszych kompetencji z doświadczeniem w branży doradczej wznosi nasze usługi na jeszcze wyższy poziom.

Model współpracy DESIGN / BUILD zakłada holistyczne podejście do procesu aranżacji wnętrz.
Każdy projekt poprzedzony jest dokładną analizą potrzeb Klienta, tak aby nasze rozwiązania były szyte idealnie na miarę.