MARKETING

Mamy doświadczenie w kampaniach reklamowych w zakresie dystrybucji ulotek i gazetek reklamowych. Możemy pochwalić się milionami skutecznie doręczonych reklam oraz gronem zadowolonych Klientów.

Planowanie kampanii

Przygotowanie do ulotkowej kampanii reklamowej zaczynamy od jej zaplanowania. Na tym etapie wybieramy formę oraz miejsca kolportażu. Tutaj decyzję zawsze podejmuje się indywidualnie, zależnie od branży w jakiej Klient się porusza, formy dystrybucji produktu oraz miejsca w którym znajduje się jego punkt sprzedaży.

Projekt graficzny

Projektujemy materiały reklamowe (ulotki, katalogi, broszury itp…). Nasi graficy odpowiednio dostosują się do wymagań kampanii. W razie potrzeby przygotują dowolny projekt zgodny z życzeniem Klienta.

Ulotki reklamowe

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do druku materiałów reklamowych, w tym obszarze również oferujemy profesjonalny wydruk w atrakcyjnych cenach. Na wysoką jakość naszych wydruków składają się:
• odpowiednia, nie przekłamana gramatura,
• pełen, dwustronny, kolorowy wydruk,
• formaty zgodne ze standardami ISO 2016,
• zabezpieczenie wydruków lakierem,
• wydruk dowolnej ilości, zgodnie z potrzebami Klienta;

Roznoszenie ulotek

Kolejnym krokiem jest dystrybucja materiałów reklamowych. Nasi pracownicy dzięki świetnej znajomości topografii bez problemu dotrą do najpilniej strzeżonych osiedli. Hostessy, dzięki odpowiedniej prezencji oraz łatwości prowadzenia rozmowy, zachęcą niejedną osobę do odwiedzenia Państwa firmy czy sprawdzenia oferty on-line.

Ocena skuteczności kampanii reklamowej

Koniec akcji reklamowej niesie ze sobą ocenę jej skuteczności oraz, w razie potrzeby, propozycje modyfikacji kolejnych. Odpowiednie wyniki to nasz wspólny Sukces.

Zapraszamy do współpracy – Z nami rozwiniesz swój Biznes.